CE Belgesi Danışmanlık

Bildiğiniz üzere CE İşareti, Avrupa Birliği’nin teknik mevzuata uyumu çerçevesinde ürünlerin serbest dolaşımının tam anlamıyla sağlanması amacıyla kullanılan bir güvenlik işaretidir. Bu güvenlik işaretini kullanacak firmaların ürettikleri ürünlerin asgari Avrupa Birliği tarafından yayınlanmış CE yönetmeliklerindeki şartları karşılaması gerekir.
Firma veya şirketler ürettikleri ürünler için bazı prosedürleri yerine getirmeleri şarttır. Bu prosedürlerin yerine getirilmesi oldukça meşakkatli bir çalışmayı gerektirir. Serbest dolaşım izni olarak da bilinen CE belgesini almak için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. CE belgesi ülkemizde ve Avrupa’da geçerliliğini koruyan önemli belgeler arasında yer alıyor. Bu belgeye sahip olmak için güçlü ve uygulanabilir bir dokümantasyon alt yapısına sahip olmalısınız. Aynı zamanda ürün güvenliğine doğrudan ve veya dolaylı etkisi olan tüm şartların ilgili standartlara göre kontrolü sağlanmalıdır. Bu zamana kadar birçok ürünün CE Belgelendirmesi konusunda danışmanlık hizmeti verdik. Bu sebeple CE belgesi danışmanlık hizmeti konusunda en doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

CE Belgesi Nedir?

CE belgesi ürünlerinizin Avrupa’da ve ülkemizde serbest bir şekilde dolaşıma dâhil olması için alınması gereken bir belgedir. Bu belgeye sahip olmak için bazı kriterleri de karşılıyor olmanız gerekir. Bu belge global anlamda satışa sunacağınız ürünün gerekli koşulları taşıdığını, sağlık için kontrolden geçip onay aldığını, çevre koruma gerekliliklerine öre değerlendirilip onay aldığını ve serbest dolaşım izni olduğunu ifade eder. Hatta öyle ki satın aldığınız birçok üründe ‘’CE’’ işaretini görmeniz mümkündür. CE belgesi sektörlerde aynı zamanda adil rekabet koşullarını da sağlayan önemli noktalardan biridir.
Siz de ürettiğiniz ürünler için dolaşım izni, CE belgesi danışmanlık hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Danışmanlık şirketi olarak tüm süreci takip edip gereklilikleri profesyonelce yerine getirmeyi taahhüt ediyoruz.

CE Belgesi Ücretleri Ne Kadar?

CE belgesi alım süreci ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız mutlaka bizi aramalısınız. CE Belgelendirme ücretleri; Muayene ve Deney ücretleri, Teknik dosya hazırlama hizmetleri ve birçok mühendislik detaylarının olduğu bir dizi hizmet ve çalışmayı kapsar. Bu sebeple belgelendirme başvurusu yapılmadan önce CE Belgesi için çıkacak ücret konusunda tüm detayların görüşülmesi gerekmektedir. Akre Group Danışmanlık şirketi olarak gerekli tüm belgelendirme süreçlerinizde sizlerle koordineli bir şekilde çalışacaktır. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız sizlere tüm süreçte destek olarak ilgili belgelerinizi alma konusunda zaman tasarrufu da sağlayacaktır. Belgelendirme süreci için profesyonel bir yol haritası çizildikten hemen sonra ilgili kurumlara başvurular yapılarak en kaliteli şekilde CE belgesi danışmanlık hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. CE Belgelendirme süreçlerinde sizlere en yüksek kalitede danışmanlık hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz. Makalemizi dikkatle ve sabırla okuduğunuz için teşekkür ederiz.

İlgili Makaleler

Ağustos 15, 2021

TSE HYB Belgesi

Ağustos 15, 2021

ATEX Belgesi