GMP Belgesi Danışmanlık

Bugün pek çok kuruluş ulusal ve uluslararası standartlara, mevzuatlara ve kurallara uygun olarak üretim ve hizmet sağlama zorunluluğundadır. Bu Standartlardan bir tanesi de ISO 22716 GMP İyi Üretim Uygulamaları standardıdır.
ISO 22716 GMP Belgesi; hammadde üreticilerinden bitmiş ürün imalatçılarına kadar kozmetik ürünler için farmasötik ürün tedarik zincirlerinin yönetilmesine yardımcı olan önemli bir standarttır. Akre Group® Danışmanları GMP’nin geliştirilmesi, uygulanması, sürekliliğinin sağlanması, yönetimi konularında GMP Belgesi Danışmanlığı ve Belgelendirme hizmetleri vermektedir.
Akre Group® Danışmanlık ürün kalitesinin sürekliliğini sağlamak ve sürekli iyileştirme odaklı çalışmak isteyen siz değerli müşterilerimize GMP Belgesi Danışmanlık hizmeti vermekteyiz. GMP Belgesi Başvurusundan GMP Sertifikası Alınmasına kadar tüm süreçlerinizde bizlerden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.
GMP Belgesi danışmanlığı konusunda iletişim formumuzu eksiksiz bir şekilde doldurarak danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Danışmanlarımız sizler için en uygun çözümü bulmaya yardımcı olacaklardır. Değerli zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Akre Group®

Ülkemizde kalite bilincinin yerleşmesine katkı sağlamak, ulusal ve uluslararası kabul görmüş mevzuatlar, kurallar ve standartlar çerçevesinde siz değerli müşterilerimize en yüksek kalitede danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

İletişim Formu

    Ümraniye | Ofis :
    Tuzla | Ofis :