Yerli Malı Belgesi Danışmanlık

Bilindiği üzere Yerli Malı; montaj ve işçilik başta olmak üzere üretim sürecinin önemli aşamalarının Türkiye içinde gerçekleştirildiği ve ekonomik yönden ürün maliyetinin çoğunun Türkiye içindeki hammadde, parça veya hizmet tedarikçilerine ödenen meblağların oluşturduğu ürünler yerli malı olarak tanımlanır. Yerli Malı Belgesi alabilmeniz için yukarıdaki tanıma uygun şartların sağlanması gerekmektedir.
Akre Group® Danışmanlık Şirketi olarak Yerli Malı Belgesi danışmanlığı kapsamında gerek duyulan Kapasite Raporu ve Sanayi Sicil Belgelerinin çıkarılmasından başlayarak, üretilen ürünlerin Yerli kabul edilebilmesi için sunulan diğer evrakların tanzimi, hesaplamaları, Yerli Malı Belgesi Başvurusu ve belgenin size teslimine kadar tüm süreçlerde sizlere en yüksek kalitede danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
Yerli Malı Belgesi‘ni hazırlamakta ve almakta geç kaldıysanız danışmanlarımızla irtibata geçiniz. Bizleri telefonla arayacağınız iletişim formunu doldurarak ücretsiz tavsiye alabilirsiniz. Formun içerisindeki bilgileri eksiksiz girip gönderiniz. Danışmanlarımız kısa bir süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir. Sizin için doğru olanı belirlemeye yardımcı olacaklardır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Akre Group®

Ülkemizde kalite bilincinin yerleşmesine katkı sağlamak, ulusal ve uluslararası kabul görmüş mevzuatlar, kurallar ve standartlar çerçevesinde siz değerli müşterilerimize en yüksek kalitede danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

İletişim Formu

Ümraniye | Ofis :
Tuzla | Ofis :